Рівненські патрульні мирили батька з донькою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Рівненські патрульні мирили батька з донькою

Волинь-нова

Рівненські патрульні мирили батька з донькою

70-річний чоловік скаржився, що 33-річна донька не піклується про нього. Жінка, у свою чергу, нарікала на постійні образи з боку батька

По обіді патрульним надійшов виклик від 70-річного промадянина про те, що донька відмовляється піклуватись про нього і він потребує допомоги.


Прибувши на місце події, патрульні з'ясували, що заявник має 2 групу інвалідності по зору і не може себе повноцінно обслуговувати. Пенсіонер звернувся до поліцейських, щоб вони допомогли йому з опікуном або соцпрацівником, повідомляє Патрульна поліція Рівного.Після надання всебічної допомоги патрульні доставили чоловіка додому.Охоронці порядку доправили чоловіка до Територіального центру соціальних послуг та в Управління праці та соціального захисту Рівненської міської ради, де йому надали консультації спеціалісти.


Також, патрульні поспілкувались з донькою заявника і 33-річна жінка пояснила, що не має бажання спілкуватись з батьком через постійні образи з його боку. Директор територіального центру соціальних послуг запросила її для оформлення батька в будинок престарілих через те, що заявник побажав бути під цілодобовим наглядом соціальних працівників. Після надання всебічної допомоги патрульні доставили чоловіка додому.