Ковельчани, які не хотіли виконувати громадських робіт, отримали арешт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Ковельчани, які не хотіли виконувати громадських робіт, отримали арешт

Про роботу з особами, на яких накладено стягнення у вигляді громадських робіт, протягом І кварталу 2017 року, йшлося на засіданні спостережної комісії при виконавчому комітеті Ковельської міської ради

Заступник начальника відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Маргарита Чуль поінформувала, що до переліку підприємств, установ, організацій для виконання громадських робіт включено: Ковельський відділ поліції, РЖКП №1, РЖКП №2, Ковельський міськрайонний суд, йдеться на сайті Ковельської міськради.Відносно 4 осіб, які ухилялися від громадських робіт, вони замінені на адміністративний арешт, трьом - на штраф у зв’язку з невідомим їх місцезнаходженням.Станом на 24 квітня до відділу з питань пробації на виконання надійшло 116 постанов стосовно осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт. На обліку перебуває 47 громадян, до яких застосоване таке стягнення, з них 25 відбувають покарання на території Ковеля. Відносно 4 осіб, які ухилялися від громадських робіт, вони замінені на адміністративний арешт, трьом - на штраф у зв’язку з невідомим їх місцезнаходженням.
Представник РЖКП-1 Микола Мартинюк зауважив, що з початку нинішнього року для відпрацювання громадських робіт на підприємство було направлено 32 людини, нині трудиться одна. Вказав, що громадяни під час відбування адміністративного стягнення та покарання до роботи ставились добросовісно. Залучались до вивезення сміття, прибирання тощо.
Кількість осіб, направлених відділом пробації в РЖКП №2, значно менша – 12 .
Голова спостережної комісії Віра Федосюк узагальнила отриману інформацію. Рекомендувала представникам РЖКП №1 та РЖКП №2 тримати на контролі питання відбування покарання у виді громадських робіт особами, засудженими до цього виду стягнення. Про порушення оперативно повідомляти відділ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.