Курси НБУ $ 27.41 € 32.47
Дякуємо за еру Кличків

Волинь-нова

Дякуємо за еру Кличків

27-річний британець Ентоні Джошуа на очах глядачів 90-тисячної арени лондонського стадіону «Вемблі» в 11-му раунді відправив 41-річну українську суперлегенду на пенсію

Опинившись на помості в 5–му, Володимир Кличко зумів переломити хід поєдинку і вже в 6–му послав Ентоні Джошуа у нокдаун. Лишалося лише «добити», здавалось би, вже знесиленого суперника.У 69 поєдинках на професійному рингу Володимир Кличко здобув 64 перемоги і зазнав 5 поразок.«Я не вірив, що він зможе піднятися, тому й не поспішав активно йти вперед», — зізнався після бою український «Сталевий молот», кулаки якого цього разу такими потужними не були. Британець зумів не тільки вистояти, а й прийти до тями, а в 11–му раунді продемонстрував такий шквал атак, що Володимир Кличко двічі опинявся на помості рингу, а коли вже не відповідав на удари суперника, рефері зупинив бій. Технічний нокаут.


Це була п’ята поразка (четверта — достроково) в кар’єрі Володимира Кличка, яка, швидше за все, вже закінчилася. Зате ми будемо пам’ятати про його 64 перемоги (53 з них — нокаутом) у 69 поєдинках.
Тож дякуємо, Володимире, за еру в боксі! І хоч легендарний спортсмен у мережі написав: «Я повернуся!» (має право на бій–реванш із Джошуа), повинен пам’ятати, що кожна ера рано чи пізно закінчується…Отут треба було «добивати» британця.Так жорстоко Кличка ще ніхто не бив.«Я поставив короля боксу на коліна!» І до цих блискучих ударів Джошуа вигравав в українця за очками в двох із трьох суддів.