Курси НБУ $ 42.13 € 43.37

Суд почав розгляд апеляції у справі Мартиненка (НАЖИВО)

Засідання суду, що мало початися о 10:00, відкрилося із півгодинним запізненням


У залі суду присутні прокурори, адвокати, підозрюваний і депутати, що брали його на поруки.



Про це повідомляє "Радіо Свобода".


Апеляційний суд Києва 12 травня почав засідання з розгляду апеляційної скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення Солом’янського районного суду столиці України, що відмовився заарештувати колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка.


У залі суду присутні прокурори, адвокати, підозрюваний і депутати, що брали його на поруки.


 



Апеляційний суд Києва 3 травня переніс на 12 травня розгляд скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Перенесення пов’язане з тим, що матеріали кримінального провадження щодо Мартиненка не надійшли в суд.


22 квітня суд відпустив Миколу Мартиненка на поруки 18 депутатів Верховної Ради, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова й заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери.


Того ж дня суд відмовився заарештувати першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України», колишнього голову спостережної ради Одеського припортового заводу Сергія Перелому, затриманого в одній справі з Мартиненком, і відпустив його на поруки депутатам парламенту з «Народного фронту».


20 квітня детективи НАБУ і прокурори САП затримали колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка і першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України», колишнього голову спостережної ради Одеського припортового заводу Сергія Перелому. Їх підозрюють за статтями «створення злочинної організації» і «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» у рамках справи про розтрату коштів державного підприємства «СхідГЗК». Обидва заперечують свою провину.

Telegram Channel