Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

На шахті в Донецькій області стався спалах метану

Четверо гірників отримали опіки


На час аварії в шахті було 122 людини, на аварійні ділянці - 29 осіб.



У понеділок, 12 червня. на шахті "Новодонецька" (ДТЕК) Допропільського району в Донецькій області стався спалах метану, четверо гірників отримали опіки. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець в Facebook, пише Тиждень.


Інцидент трапився близько 21:00. Постраждалих відправили в опіковий центр Краматорська. За словами Волинця, троє мають опіки 50-60% тіла, в одного -15%. На час аварії в шахті було 122 людини, на аварійні ділянці - 29 осіб. 


Нагадаємо, 8 березня на шахті "Центральна" у Торецьку стався викид вугілля. На шахті працювали чотири людини, троє з них встигли залишити аварійну ділянку, один загинув.

Telegram Channel