Будьмо відповідальними!
Офіційно
Волинь у зоні надвисокого пожежного ризику: діє 5-й рівень небезпеки!
Земля надзвичайно суха, тому звичайний сірник чи необачність можуть знищити гектари лісу та торфовищ
Про це попереджають рятувальники.
«Щоб уникнути катастрофи, пам'ятайте про заборони:
Не в'їжджайте в ліси на авто та утримайтеся від прогулянок хвойними насадженнями. Забудьте про спалювання сухої трави. У жодному разі не залишайте вогонь без нагляду і контролюйте дітей.
Будьмо свідомими! Безпека нашого краю, лісів та сусідніх сіл залежить від кожного з нас», - йдеться в застереженні.
Реклама Google