Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Волинські лісівники відбудували базу відпочинку біля озера Світязь

Волинь-нова

Волинські лісівники відбудували базу відпочинку біля озера Світязь

Відпочинкову базу європейського рівня відкрили для відвідувачів

Сотні родин волинських лісівників цього літа проведуть свої відпустки на березі мальовничого озера Світязь у комфортних умовах, які створили власними руками, повідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства.




Нині база може прийняти одночасно 65 відвідувачів. Тут капітально відремонтовано всі будівлі.



Нині база може прийняти одночасно 65 відвідувачів. Тут капітально відремонтовано всі будівлі, вмебльовано на сучасний лад, встановлено нову техніку, змонтовано сучасну очистку води, пішохідні доріжки викладено бруківкою, новий газон такого рівня, що шкода зайвий раз ступити, встановлено новенькі бесідки, поруч зручні мангали. Подумали тут і про дітей, встановивши дитячий майданчик, обладнали парковку, територію обгородили новим парканом. Місцевий пляж, який зустрічає усіх гостей Світязя, тепер – завдяки лісівникам – не «дикий», а доволі окультурений, з місцями для переодягання.



Старт роботи оновленій базі, перерізавши символічну стрічку, надали заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, директор державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство» Андрій Самолюк, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк.



Відпочинкова база «Світязь» гостинно запрошує відвідувачів. Усіх охочих. За адресою: с. Світязь, провулок Набережний, 8. Але перевага, звісно, надаватиметься волинським лісівникам. Бо оздоровлення працівників галузі у літній час стоїть серед пріоритетних завдань, які визначив Олександр Кватирко.



Саме тому чи не найбільше втішеним такому відкриттю був Павло Матіюк. Бо минулого року, щоб організувати відпочинок лісівникам, йому як голові профспілки, довелося шукати місце. Тепер, маючи таку галузеву базу, це завдання значно спрощується. Тож уже намічено графік, за яким лісогосподарські підприємства відправлятимуть на відпочинок своїх працівників.



Просто і щиро про роботу лісівників, виступаючи, сказав майстер лісу ДП «Поліське ЛГ» Дмитро Захарчук, який уже 40 років працює у галузі: «Я в лісі живу. Там і працюю, і відпочиваю. А тепер то й взагалі все робити легше, бо є техніка. Коли ж вдасться ще й відпочити серед такої краси, то немає сумніву в тому, що все в нас таки добре».

Telegram Channel