Лучани вимагають заборонити будівельникам бушувати зрання
Хочуть, аби ті у вихідні починали роботу не о восьмій – а о десятій
Лучанка Лілія Ільчишин зареєструвала сьогодні, 13 червня, електронну петицію наступного змісту:
Для будніх днів це норма, але у вихідні дні – це є вкрадений час на відпочинок.
«Наше місто активно розбудовується, оновлюється, стає більш сучасним та красивим. Однак, є ситуація, коли в спальних районах, будівельники розпочинають роботу вже о 8 годині ранку, що супроводжується посиленим гучним звуком. Для будніх днів це норма, але у вихідні дні – це є вкрадений час на відпочинок.
Пропоную зобов'язати будівельні організації розпочинати свої будівельні роботи з 10 години ранку у вихідні дні».