Луцькі семінаристи попрошкували до Почаєва (фото)
Перед тривалим пішим паломництвом молоді люди помолилися
Майбутні священики з цього навчального закладу традиційно щороку йдуть до Почаєва, щоб своєю участю у пішому паломництві випробувати себе на обраному шляху до Церкви Христової.
Напередодні, 12 червня, з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ Преосвященнішого єпископа Нафанаїла, студенти Волинської духовної семінарії вирушили у піше паломництво до Свято-Успенської Почаївської лаври, повідомляє Волинська єпархія УПЦ.
Майбутні священики з цього навчального закладу традиційно щороку йдуть до Почаєва, щоб своєю участю у пішому паломництві випробувати себе на обраному шляху до Церкви Христової.
Перед дорогою учасники паломництва помолились разом з протоієреєм Рустіком Капаузом у семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Кирила та Мефодія.