Голкіпер «Шахтаря» підписав контракт із учасником Ліги чемпіонів
Антон Каніболоцький перейшов в азербайджанський «Карабах»
Угода українського воротаря з новим клубом розрахована на 2 роки. Про підписання контракту повідомив агент футболіста Вадим Шаблій на своїй сторінці в Іnstagram, передаэ Футбол24.
Каніболоцький разом з новим клубом стартуватиме у кваліфікації до Ліги чемпіонів з 2-го раунду.
Зауважимо, що «Карабах» став чемпіоном Азербайджану, випередивши «Габалу» Григорчука на 10 очок. Каніболоцький разом з новим клубом стартуватиме у кваліфікації до Ліги чемпіонів з 2-го раунду.
Нагадаємо, Антон Каніболоцький провів у «Шахтарі» 5 років, а на початку цього місяця гравець вирішив не продовжувати контракт з командою.