Кількість жертв вибухів на ринку в Пакистані зросла до 57 осіб
Кількість загиблих при вибухах на ринку в пакистанському місті Парачинарна зросла до 57 осіб, понад 300 дістали поранення
Про це повідомляє телеканал Geo TV з посиланням на джерела в службах порятунку, передає 112.
Сьогодні вранці померли ще 12 осіб з числа потерпілих. Станом на вечір 23 червня влада міста підтверджувала, що в результаті двох вибухів на ринку загинули 45 осіб.
Як зазначили джерела, сьогодні вранці померли ще 12 осіб з числа потерпілих. Станом на вечір 23 червня влада міста підтверджувала, що в результаті двох вибухів на ринку загинули 45 осіб.
Як повідомлялося, вчора, 23 червня, в трьох великих містах Пакистану пролунали чотири вибухи. За попередньою інформацією, загинули щонайменше 40 осіб і близько 100 дістали поранення.
Перший вибух здійснив смертник на автомобілі біля офісу начальника поліції провінції в південно-західному місті Кветта, в результаті якого загинули щонайменше 12 осіб і поранено 20 осіб.
Через кілька годин на ринку шиїтського міста Парачинар сталися два вибухи з різницею в лічені хвилини. Там загинули 24 особи, переважно шиїтські мусульмани.
Третій напад стався в портовому місті Карачі. Його зазнали поліцейські в придорожньому ресторані. Там загинули чотири особи.