Курси НБУ $ 44.87 € 50.88

Народила… і лишила на узбіччі

На щастя, життя хлопчика вже поза загрозою

У селі Раденське Херсонського району на узбіччі дороги знайшли немовля. Було загорнуте у поліетиленовий пакунок.



Новонародженого хлопчика залишили у місці, де часто їздять автівки та бігають безпритульні собаки.



Крик дитини почула місцева мешканка Світлана Дробітько, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на "24 канал".


Новонародженого хлопчика залишили у місці, де часто їздять автівки та бігають безпритульні собаки.


Немовля принесли до лікарні. Його життю нічого не загрожує.


Поліцейські шукають матір. Їй загрожує 3 роки позбавлення волі.

Telegram Channel