Народила… і лишила на узбіччі
На щастя, життя хлопчика вже поза загрозою
У селі Раденське Херсонського району на узбіччі дороги знайшли немовля. Було загорнуте у поліетиленовий пакунок.
Новонародженого хлопчика залишили у місці, де часто їздять автівки та бігають безпритульні собаки.
Крик дитини почула місцева мешканка Світлана Дробітько, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на "24 канал".
Новонародженого хлопчика залишили у місці, де часто їздять автівки та бігають безпритульні собаки.
Немовля принесли до лікарні. Його життю нічого не загрожує.
Поліцейські шукають матір. Їй загрожує 3 роки позбавлення волі.