Курси НБУ $ 44.91 € 51.41

На Донбасі звільнили двох полонених

Про це заявив голова громадської організації «Група "Патріот» (Центр визволення заручників) Олег Котенко

«Двох людей, яких захопили бойовики разом з українським журналістом Станіславом Асєєвим, вдалося перевести на територію України. 



Вони зараз знаходяться тут, на підконтрольній Україні території.



Вони зараз знаходяться тут, на підконтрольній Україні території. Решта все ще перебувають там, в так званому «МГБ». Стан їх здоров'я нам невідомий», - зазначив Котенко. За його словами, ці люди включені Службою безпеки України в списки на обмін. Ведуться переговори про їх звільнення, пише gazeta.ua.

Telegram Channel