Поїзд «Інтерсіті +» врізався в легковий автомобіль під Києвом
Постраждалих немає, оскільки в машині нікого не було
Внаслідок зіткнення склад "протягнув" частини машини близько кілометра, елементи авто пошкодили колеса "Інтерсіті +".
Учора, 29 липня, близько 22:30 на залізничному переїзді біля Баришівки сталося зіткнення поїзда "Інтерсіті +" №712, що прямував із Костянтинівки до Києва, і легкового автомобіля. Постраждалих немає, оскільки в машині нікого не було. Про це повідомляє LB.ua.
Видання "Страна" зі слів пасажирів рейсу пише, що аварія сталася в районі залізничного переїзду, який не працює.
"Ми готувалися виходити на "Дарниці", і раптом потяг зупинився. Відключилася автоматика, був деякий сумбур як у пасажирів, так і в персоналу. Деякі люди, особливо ті, хто запізнювався або був з дітьми, помітно нервувалися", - розповів очевидець.
Внаслідок зіткнення склад "протягнув" частини машини близько кілометра, елементи авто пошкодили колеса "Інтерсіті +".
На новий поїзд, який відправили на станцію "Баришівка", пасажирам довелося чекати майже три години.