Курси НБУ $ 44.91 € 51.41

Міський голова за власні кошти ремонтує громадський туалет

Об’єкт заплановано здати до Дня незалежності

У Дубно Рівненської області міський голова Василь Антонюк за власні кошти реконструює громадську вбиральню, що знаходиться біля міськвиконкому, передає «Рівне вечірнє».



Розумні унітази автоматично спускатимуть воду, підігріватимуть сидіння і навіть програватимуть музику.



«Як повідомив відповідальний за будівництво Петро Сортиренко, у новій сучасній громадській вбиральні для зручності дубенчан будуть встановлені розумні унітази класу «люкс», які забезпечують автоматичний спуск води, підігрів сидінь і навіть програвання музики та ароматизацію повітря. І це ще не все! Всіх потішить досконала система вентиляції та дезінфекції води. І усе це — безкоштовно!» — написала Marina Horuk у своєму Facebook.


Гроші на це Антонюк виділив із власної кишені після кількох сварок з активістами. Адже громадськість йому постійно докучала через закинутий туалет в центрі Дубна.


 

Telegram Channel