‘ЧОРНИЙ ПІАР’ У ХРАМІ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99

‘ЧОРНИЙ ПІАР’ У ХРАМІ

Півтори тонни друкованого “чорного піару” проти Віктора Ющенка та його родини виявили 12 листопада у Свято-Покровському соборі УПЦ МП міста Сарни на Рівненщині...

Півтори тонни друкованого “чорного піару” проти Віктора Ющенка та його родини виявили 12 листопада у Свято-Покровському соборі УПЦ МП міста Сарни на Рівненщині.
Знайшов її і відзняв на відео довірена особа Ющенка Василь Багній. Окрім того, за його словами, у п’ятницю в залі Сарненської єпархії зібралося близько 250 священиків, перед якими виступав начальник обласного управління з питань надзвичайних ситуацій у Рівненській області генерал-майор Красько. Представник Ющенка одразу викликав міліцію та прокуратуру. Правоохоронці, як могли, тягнули час, і коли перевірили приміщення, то не виявили там протизаконних матеріалів. Увечері провладні телеканали показали сюжет, де нібито нашоукраїнці штурмували храм з беззахисними священиками. За словами керівника Рівненського обласного штабу Василя Червонія, штурмувати не було потреби, бо докази уже були на відео, – просто влада та служителі церкви попались на гарячому, і їм нічого не залишалося робити, як придумати версію про штурм храму.