СВІТ ШИРОКИЙ: У ПЕРШОМУ ТУРІ ВИБОРІВ ГОЛОСУВАЛА В АМЕРИЦІ, У ДРУГОМУ – В НОВОВОЛИНСЬКУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.67 € 32.30

СВІТ ШИРОКИЙ: У ПЕРШОМУ ТУРІ ВИБОРІВ ГОЛОСУВАЛА В АМЕРИЦІ, У ДРУГОМУ – В НОВОВОЛИНСЬКУ

Любов Петрівна Мохнюк, про яку вже писала наша газета, цими днями повернулась зі США, де вона гостювала в дочки.

Любов Петрівна Мохнюк, про яку вже писала наша газета, цими днями повернулась зі США, де вона гостювала в дочки.
Отож, перший тур виборів Президента України застав її за океаном. Але й там нововолинська патріотка (а саме такою її знають земляки) виявила бажання проголосувати, хоч це було нелегко. Двічі доводилось по чотири години їхати у Посольство України в Нью-Йорку. Запрошення на громадянське волевиявлення волинянка таки отримала. Побачене її дуже схвилювало. На виборчій дільниці панувало велике емоційне піднесення, люди співали пісень, стояли з українськими прапорами в черзі, аби проголосувати.
Доводилось чекати по кілька годин, та ніхто не нарікав. На дільниці було розміщено п’ять урн для голосування, працювали спостерігачі. З великою радістю сприйняли результати голосування: на цій дільниці більше дев’яноста відсотків голосів було віддано за Віктора Ющенка. А минулої неділі Любов Петрівна Мохнюк зранку пішла на виборчу дільницю у центрі Нововолинська, аби віддати голос за свого кандидата, повідомляє власний кореспондент «Волині» Алла Лісова.
На фото: Любов Мохнюк з Нововолинська під час голосування в Нью-Йорку.