Волинянин зарізав колишню дружину та намагався вбити її чоловіка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45

Волинянин зарізав колишню дружину та намагався вбити її чоловіка

Прокуратура домагатиметься довічного ув’язнення для 24-річного мешканця селища Заболоття Ратнівського району

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Прокуратура Волинської області оскаржить в касаційному порядку рішення апеляційного суду Волинської області, яким залишено в силі вирок суду першої інстанції у кримінальному провадженні про вбивство 24-річним мешканцем селища Заболоття Ратнівського району його колишньої дружини та замах на вбивство її чоловіка.Другу свою жертву вбивця наздогнав уже надворі й кілька разів ударив її ножем у груди. Жінка померла.Як відомо волинянам, уночі 16 грудня минулого року раніше судимий за вчинення умисного насильницького злочину молодик після телефонної розмови з колишньою дружиною, яка повідомила, що вийшла заміж і не дозволить йому бачитися з трьома їхніми дітьми – 3- та 2-річною доньками й 1-річним сином – вирішив помститися жінці та її новому чоловікові.


Приїхавши о 3 годині ночі велосипедом у село Гута, він вибив двері в хату й напав із ножем на господаря оселі. Завдавши сплячому чоловікові не менше 8 ударів у голову, шию та спину, зловмисник кинувся переслідувати колишню дружину, яка прокинулася і кинулася втікати.


Убити жінку просто в хаті на очах у дітей йому завадив її чоловік, котрий спромігся ще стати на захист сім'ї, проте упав і знепритомнів від нових ножових поранень.


Другу свою жертву вбивця наздогнав уже надворі й кілька разів ударив її ножем у груди. Жінка померла.


Чоловік же, попри завдані йому численні поранення, вижив.


Суд першої інстанції, визнавши зловмисника винним у незаконному проникненні до житла, закінченому замаху на вбивство та навмисному убивстві (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 162, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115, п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України), приєднав до призначеного за це покарання невідбуту частину покарання за вчинений раніше злочин й призначив чоловікові остаточне покарання у виді 15 років позбавлення волі. Апеляційний суд залишив це рішення в силі.


Проте прокурори, оскаржуючи рішення апеляційного суду в касаційній інстанції, наполягатимуть на довічному ув’язненні для вбивці.