На Буковині правоохоронці вилучили сильнодіючі медпрепарати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
На Буковині правоохоронці вилучили сильнодіючі медпрепарати

Волинь-нова

На Буковині правоохоронці вилучили сильнодіючі медпрепарати

Знайдено і вилучено майже 30 тисяч пігулок та ампул


Під час огляду транспортного засобу, водієм якого був громадянина Республіки Молдова, правоохоронці виявили 8 тисяч пігулок лікарського засобу «Danabol».На Буковині правоохоронцям в рамках кримінального провадження вдалося ліквідувати контрабандний канал ввезення в Україну з Республіки Молдова сильнодіючих речовин, повідомляє ДСНС.


Так, учора близько півночі спільною міжвідомчою групою зі складу співробітників оперативних підрозділів Західного регіонального управління Держприкордонслужби, СБУ в Чернівецькій області та прокуратури на території Кельменецького району було зупинено мікроавтобус «Мерседес» іноземної реєстрації. Під час огляду транспортного засобу, водієм якого був громадянина Республіки Молдова, правоохоронці виявили 8 тисяч пігулок лікарського засобу «Danabol», який містить сильнодіючі речовини, заборонені для вільного обігу на території України.


Крім того, в рамках цього ж кримінального провадження було проведено санкціонований обшук в приватній оселі іншого фігуранта справи. Як результат, спільною оперативною групою було виявлено та вилучено 615 ампул та близько 21 тисячі пігулок сильнодіючих лікарських засобів різних найменувань, підготовлених до реалізації, яка здійснювалася через мережу Інтернет.