Опубликовані знімки переможців конкурсу чорно-білих фотокарток MonoVisions Photography Awards 2017 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Опубликовані знімки переможців конкурсу чорно-білих фотокарток  MonoVisions Photography Awards 2017

Волинь-нова

Опубликовані знімки переможців конкурсу чорно-білих фотокарток MonoVisions Photography Awards 2017

Журнал MonoVisions організував конкурс чорно-білих фотокарток, аби «знайти найкращих монохромних фотографів із усього світу та надати їм можливість отримати визнання та винагороду за свою роботу»


Головним переможцем в «Серії фотографій» став Ануп Шах з проектом «Мара». Його премія склала $3000. Для участі в конкурсі приймали роботи від фотографів-професіоналів та любителів різного віку у двох номінаціях «Одиночне фото» та «Серія фотографій», пише Главком.


У кожній номінації фотографії розділили на 12 категорій: «Абстракція», «Архітектура», «Концептуальне фото», «Файн-арт», «Пейзажі», «Дика природа», «Ню», «Люди», «Фотожурналістика», «Портрет», «Вулична фотографія» та «Мандрівки».


Жюри першого фотоконкурсу MonoVisions Photography Awards присудило головну перемогу в номинации «Одиночне фото» голандському фотографу Карсу Туїндеру за знімок «Рибний ринок в Африці». Йому дісталась грошова винагорода в $2000. Головним переможцем в «Серії фотографій» став Ануп Шах з проектом «Мара». Його премія склала $3000. 


Найкращі знімки конкурсу MonoVisions Photography Awards 2018 можна побачити нижче.