Триває розбудова військових об'єктів (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
Триває розбудова військових об'єктів (відео)

Волинь-нова

Триває розбудова військових об'єктів (відео)

У пікові періоди в Міжнародному центрі миротворчості і безпеки та 184 Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ одночасно тренуються понад 15 тисяч військовослужбовців. Тому забезпечення їх комфортного перебування є пріоритетним завданням

Лише цього року введено в експлуатацію 4 спальні приміщення.Всього на будівництво та облаштування житла для контрактників буде витрачено близько одного мільярда гривень.Ще дві казарми добудують до кінця року. Також тут відновили і модернізували три їдальні, в яких тепер можна організовувати харчування за розширеним каталогом. Відремонтували склад для зберігання лазерної системи імітації бою «Майлс», ввели в експлуатацію сучасний тренажерний комплекс. Особливим досягненням є відкриття Центру імітаційного моделювання.
Також в життя втілюватиметься програма будівництва житла для військовослужбовців контрактної служби. У селищі Старичі планують звести чотири казарми з покращеним плануванням. Всього на будівництво та облаштування житла для контрактників буде витрачено близько одного мільярда гривень.