Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
У листопаді збірна України може зіграти зі Словаччиною, або Коста-Рікою

Волинь-нова

У листопаді збірна України може зіграти зі Словаччиною, або Коста-Рікою

Ймовірнішим суперником є наші географічні сусіди

Федерація футболу України розглядає можливість проведення спарингів в листопаді проти збірних Словаччини та Коста-Ріки, повідомляє Новое время з посиланням на football24.ua.Найбільш імовірним варіантом розвитку подій буде всього один спаринг – збірна Словаччини найкраще підходить на роль спаринг-партнера, і готова зіграти в Україні.Найбільш імовірним варіантом розвитку подій буде всього один спаринг – збірна Словаччини найкраще підходить на роль спаринг-партнера, і готова зіграти в Україні.


Словаччина також, як і Україна, не вийшла на ЧС-2018. Словацька збірна посіла друге місце у своїй відбірковій групі, але, через те, що стала найгіршою серед інших команд, які зайняли другі місця, залишилася за бортом чемпіонату.


Гра з Коста-Рікою виглядає менш ймовірною через занадто високі фінансові вимоги суперника. Переговори ще тривають, і, якщо південноамериканці знизять свої вимоги, гра все-таки може відбутися.


Також розглядався варіант спарингу зі збірною Швейцарії. Але їм належить грати в стикових матчах за право виходу на ЧС, тому ця гра більше не актуальна.


Вчора з'явилася інформація про те, що Шевченко захотів провести матчі для збірної України в листопаді.