Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Бронежилет, який належав покійному бійцю батальйону Айдар Олегу Твердохлібу виставили у музеї (Фото)

Волинь-нова

Бронежилет, який належав покійному бійцю батальйону Айдар Олегу Твердохлібу виставили у музеї (Фото)

Історичний музей села Княгининок запрошує на виставку присвячену Дню Захисника України "Далека близька війна"

Мета виставки показати участь жителів громади в АТО, віддати останню шану загиблим та померлим героям, подякувати бійцям, які захищали та захищають східні рубежі нашої країни, згадати простих людей які своєю волонтерською діяльністю надають підтримку українським солдатам.Відкриття виставки 14 жовтня (після завершення урочистого концерту з нагоди Дня Захисника України). Триватиме вона до кінця 2017 року.Про це повідомляє "Музей села Княгининок" у "Фейсбуці".
Основою виставки є документальні фото зроблені бійцями та волонтерами в зоні проведення АТО, біографічні дані солдат, та експонати, серед яких бойові прапори, захисне спорядження, деталі озброєння. 
Багато цікавих експонатів передав для музею Капелан Михайло Бучак відразу після приїзду зі сходу. Серед них бронежилет, який належав покійному бійцю батальйону Айдар Олегу Твердохлібу, свою власну захисну каску, тубус від ПТУР Фагот, фотографії з зони проведення АТО, і ... посвідченння вбитого міліціонера ЛНР. Дякуємо! Нагадуємо відкриття виставки 14 жовтня. Якщо в когось є Ідеї стосовно виставки інформація, фото та експонати пропонуємо долучитися.


Окремо представлені фото зроблені волонтерами організації «Чорний тюльпан» під час місії по пошуку та поверненню загиблих українських військових на підконтрольних проросійським бойовикам територіях.
Доповнюють виставку фото, надані волонтерськими осередками громади, газетні публікації, художня та публіцистична література та дитячі малюнки.


Відкриття виставки 14 жовтня (після завершення урочистого концерту з нагоди Дня Захисника України). Триватиме вона до кінця 2017 року. В цей період працівники музею врахують всі зауваження, та внесуть потрібні доповнення щоб під час формування постійної експозиції музею володіти максимально вичерпною інформацією.