Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
У день захисника в Луцьку висадять іменні клени на честь Героїв Майдану та Небесного Легіону

Волинь-нова

У день захисника в Луцьку висадять іменні клени на честь Героїв Майдану та Небесного Легіону

14 жовтня о 15:00 активісти висадять 70 іменних кленових саджанців

Акцію проводить волонтерський рух Мeцeнaти для сoлдaтa (МдС) та ГО «Сучасна Волинь» за сприяння Луцької міської ради та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства запрошують волинські родини євромайданівців та полеглих бійців АТО Волині з метою продовження висадження дерев у парку «Героїв Майдану та Небесного Легіону», який нещодавно отримав доповнену назву на честь всіх волинян, що поклали своє життя під час Революції гідності і визвольної війни від російської окупації. Про це йдеться на сторінці Володимира Бут-ГусаїмаМи щиро сподіваємось, що всі імена Героїв Майдану і Героїв Небесного Легіону навічно залишаться у нашій пам’яті. Віримо, що цей парк згодом стане чудовою пам'яткою нашим полеглим волинянам та пошаною до новітньої історії України, творцями якої вони стали, навічно вписавши ціною власного життя своє ім’я у її квітуче демократичне майбутнє та спільну перемогу над підступним агресором!"Ми хочемо створити ці кленові насадження для вічної пам'яті мужніх і сильних духом чоловіків, які народились чи проживали на Волині, і, захищаючи нашу волю під час Революції гідності та незалежність від російського загарбника, поклали своє життя за наше мирне небо. Внесок у сучасну історію української держави як загиблих майданівців, так і військовослужбовців є неоціненний. Для їх родин та всіх волинян цей парк стане пам’яткою великого патріотизму та жертовності заради Батьківщини, а таке об’єднання буде символічним. Тож нехай у цьому місці пам’ятні дерева Героїв новітньої історії будуть поруч", - йдеться у дописі.


Це вже друге масове висадження у парку дерев родинами, котрі втратили під час новітніх історичних подій України найдорожчих… Перший етап відбувся 13 травня до Дня матері – тієї найріднішої людини, котра народила і виховала Героїв. 


"Ми щиро сподіваємось, що всі імена Героїв Майдану і Героїв Небесного Легіону навічно залишаться у нашій пам’яті. Віримо, що цей парк згодом стане чудовою пам'яткою нашим полеглим волинянам та пошаною до новітньої історії України, творцями якої вони стали, навічно вписавши ціною власного життя своє ім’я у її квітуче демократичне майбутнє та спільну перемогу над підступним агресором!!!


Залишаємо свій робочий телефон для довідок та запису сімей загиблих, котрі ще не висаджували минулого разу саджанці: 050-973-44-84. А також сердечно запрошуємо долучитись усіх небайдужих та учасників подій: ветеранів новітньої війни і діючих бійців АТО, євромайданівців у Києві та на Волині і всіх патріотів до даного заходу", - закликають активісти.