Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
У Луцьку відкрився один із світових центрів слуху і мови (Фото)

Волинь-нова

У Луцьку відкрився один із світових центрів слуху і мови (Фото)

На базі закладу, переважно жителі Західної України, зможуть отримати висококваліфіковану допомогу та консультацію лікарів

Відтепер у Луцьку працюватиме Волинський центр слуху та мови. Офіційне відкриття закладу, що на базі Волинської обласної клінічної лікарні, відбулося сьогодні, 12 жовтня 2017 року, за участі голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика та фахівців із Республіки Польща. Про це повідомляє Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.У клініку щоденно звертаються 15-20 дітей і дорослих із проблемами слуху, тож відтепер їх зможуть вирішити і на Волині.Центр – один із філіалів Міжнародного центр слуху і мови «Медінкус» та працює у співробітництві зі Світовим центром слуху, що у Польщі. На базі нашого закладу, переважно жителі Західної України, зможуть отримати висококваліфіковану допомогу та консультацію лікарів. Центр створено за аналогією до сучасних європейських медичних закладів, організація якого проходила під патронатом хірурга зі світовим іменем, одного з лідерів оперативної отоларингології, професора Хенрика Скаржинського. 
Після традиційного перерізування стрічки, консультанти і розробники проекту показали як працюватимуть над покращенням слуху. Допомогу зможуть отримати як дорослі, так і діти. Головний лікар обласної клінічної лікарні Іван Сидор зазначив, що центр використовуватиме передові сучасні технології, зокрема, проводитимуть оперативні втручання для вживлення спеціальних імплантатів, робитимуть мікрохірургічні операції на барабанній перетинці. Окрім проблем слуху, фахівці зможуть допомогти в області неврології, сурдопедагогіки, логопедії, психології.
Позатим, Іван Миколайович повідомив: у клініку щоденно звертаються 15-20 дітей і дорослих із проблемами слуху, тож відтепер їх зможуть вирішити і на Волині.
- Приємно, що співпраця із нашими польськими партнерами продовжується у багатьох векторах. І нині, польська сторона доводить як із допомогою останнього слова техніки провести діагностику і надати ту допомогу, яка вкрай необхідна нашим пацієнтам. Саме з таких започаткувань і побудована наша дружба між Україною і польським народом, – резюмував Володимир Гунчик.
Крім того, центр пропонує пацієнтам телеконсультації за допомогою Інтернету зі спеціалістами Міжнародного центру, які зможуть дистанційно визначити діагноз, лікування та налаштувати процесор мови колерного імплантат пацієнта, котрий перебуває у Волинському закладі.
Проблеми слуху та шляхи їх вирішення об’єднали українських та польських фахівців під час спільної конференції на базі лікарні, де у професійному аспекті обговорили низку питань отоларингології.