Курси НБУ $ 27.07 € 33.23
Музикант Бабкін публічно визнав Росію агресором

Волинь-нова

Музикант Бабкін публічно визнав Росію агресором

Сталося це в Дніпрі

Український музикант Сергій Бабкін публічно визнав російський уряд агресором. Свою заяву артист виголосив перед публікою, яка зібралась на концерт у Дніпрі, про це з посиланням на ТСН повідомляє «Еспресо.ТВ».Сергій Бабкін заявив: «Я визнаю уряд Росії агресором».Перед початком концерту, який проходив у міському палаці культури машинобудівників, зібрались до двох десятків активістів від «Правого сектора» та ВО «Свобода». Вони вимагали від артиста публічно заявити про свою позицію щодо російської агресії проти України.


Бабкін зустрівся з двома активістами, а потім всіх мітингувальників запросив до зали, де мав відбутися концерт. Він заявив: «Я визнаю уряд Росії агресором».


Активісти також попросили озвучити свою позицію і щодо окупації Криму. Бабкін зазначив, що Крим – окупована територія України. Після цього концерт розпочався, а активісти залишили приміщення.


Нагадаємо, 7 жовтня активісти правих організацій заблокували вхід до львівського клубу «Малевич», де увечері мав розпочатися концерт Сергія Бабкіна. Свої дії молоді люди пояснили тим, що співак неодноразово виступав у Росії та в анексованому Криму.


Згодом Бабкін пояснив, чому після 2014 року продовжує виступати в Росії та чому давав концерт в анексованому Криму. «10-тисячний хор, який співає українською в Москві, – це перемога», – наголосив він.