Рівняненська команда, у складі якої волинянин Сергій Мерчук, здобула 3-тє місце на Всесвітньому турнірі з міні-футболу

35-й чемпіонат з футзалу серед поліцейських, вогнеборців, військових та держслужбовців (The world police indoor soccer tournament) проходив цього тижня у містах Ейберген, Гренло та Ліхтенвоорде Нідерландів

На спортивні майданчики протягом усього турніру вийшло більш як 200 команд з 54 країн Європи, Азії, Південної і Північної Америки, Австралії та Африки, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Серед учасників є представники України – збірна команда поліції Рівненщини у тому числі 26-річний волинянин, боєць батальйону «Азов» із псевдо «Звіробій», а нині - головний патрульний обласного центру Сергій Мерчук.

Протягом перших днів турніру збірна команда рівненських спортсменів продемонстрували високий рівень майстерності, зіграність та жагу до перемоги, завдяки чому переграли всіх своїх суперників із загальним рахунком 28:1.

Впродовж усього турніру на майданчику точилась напружена цікава боротьба, яка викликала багато яскравих емоцій у численних вболівальників.

Фінал змагань видався дуже напруженим. В результаті протистоянь, зайнявши 3-тє загальнокомандне місце в міжнародному турнірі, збірна команда рівненських спортсменів стала бронзовими призерами змагань зумівши обіграти значну кількість суперників.