Курси НБУ $ 27.07 € 33.23

По п’ять претендентів на посаду голови

29 жовтня в Луцькому районі відбудуться вибори у двох об’єднаних територіальних громадах

Ірина РЕПЕТУХА


Зокрема, до складу Боратинської ОТГ увійшли Боратинська, Промінська, Баївська сільські ради та 12 населених пунктів. Городищенська ОТГ – це результат об’єднання Городищенської, Несвічівської сільрад Луцького району та Бережанківської, Михлинської, Угринівської сільських рад Горохівського району.Вибори в Луцькому районі відбудуться 29 жовтня


 За посаду керівника Боратинської об’єднаної територіальної громади змагатимуться: чинний Боратинський сільський голова Сергій Яручик та студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Юлія Шпирка. Обидва претенденти йдуть на вибори шляхом самовисування.


У депутати до Боратинської сільської ради ОТГ балотуються 116 кандидатів. З них 75 висунуто різними політичними силами, яких усього представлено вісім.


На крісло очільника Городищенської об’єднаної громади є троє претендентів. Це – Леонід Ковальчук, вчитель Городищенської загальноосвітньої школи, Мар’яна Білецька – Михлинський сільський голова, та Світлана Соколюк – Городищенський. Усі – самовисуванці.
Поборотися за мандат депутата цієї ради мають намір 45 кандидатів, з яких 38 є висуванцями семи політичних партій.


Після виборів у ще двох об’єднаних територіальних громадах у Луцькому районі їх, загалом, буде п’ять.