У Лондоні теж почали розслідування проти Вайнштайна через секс-скандал - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У Лондоні теж почали розслідування проти Вайнштайна через секс-скандал

Волинь-нова

У Лондоні теж почали розслідування проти Вайнштайна через секс-скандал

Правоохоронні органи Великої Британії розслідують три нових епізоди сексуальних домагань з боку одного з найвпливовіших голлівудських продюсерів Гарві Вайнштайна

Про це пише «Еспресо» з посилання на BBC News.
Поліція зазначає, що продюсера звинувачують в домаганні ще трьох жінок за окремими інцидентами в Лондоні наприкінці 1980-х років, 1992, 2010, 2011 та 2015 років. Ім'я жінки, яка заявила в поліцію і інші подробиці нового витку скандалу поки що невідомі.Гарві Вайнштайн - один з найвпливовіших голлівудських продюсерів
ДОВІДКОВО
Гарві Вайнштайн - один з найвпливовіших голлівудських продюсерів. Стрічки, створені за його участі, неодноразово завойовували "Оскар", який вручає Американська кіноакадемія, в різних номінаціях, в тому числі як кращий фільм.
На початку жовтня в The New Yorker і The New York Times вийшли статті про численні скарги жінок на домагання з боку Гарві Вайнштайна. 
10 жовтня 2017 року продюсер і засновник кіностудії Гарві Вайнштайн був вимушений покинути власну компанію The Weinstein Company, яку він створив разом із свої братом Бобом, через секс-скандал.
Поліція Нью-Йорка почала розслідування проти голлівудського продюсера через сексуальні домагання. Зокрема, справа стосується акторки Люсії Еванс, яка розповіла що в 2004 році Вайнштейн примусив її до орального сексу.
Влада Франції почала процедуру позбавлення голлівудського продюсера Гарві Вайнштайна ордена Почесного легіону через підозри в сексуальних домаганнях.
Члени Американської кіноакадемії виключили продюсера Гарві Вайнштайна з організації через підозри в сексуальних домаганнях.