Велика мережа супермаркетів використовує роботів, щоб перевіряти термін придатності товарів (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Велика мережа супермаркетів використовує роботів, щоб перевіряти термін придатності товарів (відео)

Машини замість людей будуть виконувати нудну і довгу роботу

Мережа супермаркетів Walmart оголосила, що запускає у своїх магазинах роботів, які перевірятимуть полиці з продуктами й товаром на наявність прострочених продуктів, зайвих предметів, правильність цін, вказаних на ціннику, тощо.Гігант роздрібної торгівлі запевнив, що поява роботів не призведе до втрати робочих місць, а навпаки дозволить покращити умови праці.Про це повідомляє Mind з посиланням на The Verge.


Гігант роздрібної торгівлі запевнив, що поява роботів не призведе до втрати робочих місць, а навпаки дозволить покращити умови праці.


Роботів виготовляє компанія Bossa Nova Robotics (Каліфорнія). Вони обладнані висувною баштою з підсвічуванням і датчиками для сканування полиць.«Для людини пройти через безліч полиць і звіряти всі ціни – це може бути дуже довгим і трудомістким процесом, тому робити такі речі швидко з допомогою машини, з нашої точки зору, це іти назустріч як працівникам, так і покупцям», – сказав віце-президент Walmart Джон Креселіус.


Спочатку роботи зʼявляться в перших 50 магазинах Walmart, пізніше кількість магазинів з електронними помічниками зросте.