В Україні розпочав роботу перший дитячий університет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.22 € 30.77
В Україні розпочав роботу перший дитячий університет

Волинь-нова

В Україні розпочав роботу перший дитячий університет

В Україні розпочав роботу перший цифровий Дитячий університет. Прослухати лекції можна буде в онлайн-форматі

Засновником навчального закладу стало представництво «Goethe-Institut» в Україні. Відкриття університету присвятили українсько-німецькому року мов.
Цифровий Дитячий університет — це навчальна онлайн-платформа, на якій зареєстровано учасників віком від 8 до 12 років. Вони можуть вивчати природничі науки, техніку та німецьку мову.
«Ми не змушуватимемо вашу дитину вчити напам’ять формули й складати іспити. Навпаки, наш дивакуватий професор Ейнштейн, його кмітлива помічниця Софі Шлау і милий робот JOWO пояснять дітям у доступній та ігровій формі складні природничо-наукові феномени», — розповідають засновники університету.

У процесі вирішення незвичайних і нетипових для шкільної програми завдань юний «студент» збиратиме значки, які допоможуть йому рухатися далі по університетській кар’єрній шкалі: дитина закінчить університет в ранзі професора, але перед цим вона матиме отримати ступені бакалавра та магістра

За формою Дитячий Університет нагадує традиційний вищий навчальний заклад. На кожному з факультетів (науки, техніки чи німецької мови) наявні 15 лекцій та цікаві домашні завдання. В університеті можна навіть отримувати наукові ступені — бакалавра, магістра та доктора наук.
«У процесі вирішення незвичайних і нетипових для шкільної програми завдань юний «студент» збиратиме значки, які допоможуть йому рухатися далі по університетській кар’єрній шкалі: дитина закінчить університет в ранзі професора, але перед цим вона матиме отримати ступені бакалавра та магістра»,— додають засновники закладу.
Педагоги-розробники креативних завдань стверджують, що в основі такої системи — один із найуспішніших методів сучасної дидактики — так звана геймифікація.
Щоб стати студентом Дитячого університету будь-якому учневі потрібно лише зареєструватися та проходити навчальні курси.