Вихованець дитсадка відібрав у майора-пожежника формений бушлат
Щоправді, відбулося це з дозволу самого дорослого
Сьогодні, 17 листопада, працівники Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності завітали до Шпанівського НВК «школа-сад».
Працівники ДСНС провели для дошкільнят урок безпеки та розповіли дітям про небезпеку, яку таїть в собі вогонь та про те, що ігри з ним дуже небезпечні.
Працівники ДСНС провели для дошкільнят урок безпеки та розповіли дітям про небезпеку, яку таїть в собі вогонь та про те, що ігри з ним дуже небезпечні. Навчили дітей діям в разі виникненні пожежі телефонувати на номер пожежно-рятувальної служби 101.
Окремо наголосили про заборону самостійно без дорослих користуватися електропобутовими приладами. Також рятувальними розповіли дітям про свою небезпечну, але дуже важливу роботу та дали їм можливість спробувати себе у ролі пожежника.
Проводжаючи гостей, малята щиро та голосно подякували рятувальникам за візит та пообіцяли, що ніколи не будуть бавитися із сірниками та обов’язково будуть дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.