Луцькі гвардійці відвідали Волинську православну богословську академію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Луцькі гвардійці відвідали Волинську православну богословську академію

Фото із Фейсбуку

Луцькі гвардійці відвідали Волинську православну богословську академію

19 листопада гвардійці військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання відвідали Волинську православну богословську академію Української Православної Церкви Київського Патріархату

Даний захід організував капелан військової частини Сергій Лівончук. Про це йдеться на сайті Військової частини 1141 Національної гвардії України.

Особовий склад отримав чудову нагоду познайомитися з побутом студентів, дізнатися про особливості навчання в академії. Екскурсія викликала неабиякий інтерес у військовослужбовців, присутні залишилися задоволені заходом, адже відкрили для себе багато нового.

Даний захід організував капелан військової частини Сергій Лівончук.

«Дуже радий що проходжу строкову службу в лавах Національної гвардії України. Окрім опанування військової справи тут ретельно дбають як про всебічний, так і духовний розвиток кожного військовослужбовця!», - зазначив військовослужбовець строкової служби, солдат Олександр Деревянчук.