Учитель звільнився після звинувачень у сепаратизмі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Учитель звільнився після звинувачень у сепаратизмі

Волинь-нова

Учитель звільнився після звинувачень у сепаратизмі

У Краматорську На Донеччині вчитель інформатики Олександр Голдсберг звільнився зі школи за власним бажанням

У Facebook він розмістив антиукраїнські висловлювання, сепаратистські погляди і глумління із загиблих українських бійців. Про це ТСН.ua повідомила начальник управління освіти Краматорської міської ради Марина Мозольова.

"Я дізналася всю цю історію з Facebook, де побачила всі ці публікації. Обурення було не лише у мене, а і у людей, які телефонували до нас. Це жах. Я повторюсь, що людині, яка має такі погляди – не місце в навчальних закладах взагалі. І сьогодні він (Олександр Голдсберг – ред.) написав заяву на звільнення. Тобто така людина вже не працює в освітніх закладах Краматорська", – зазначила вона.

Одночасно з тим, що таке ганебне враження від цієї події, є радісні відчуття, тому що, стільки людей зателефонували і написали. Тобто, наше місто рік від року стає ще більш патріотичним

Мозольова також додала, що готується лист до поліції, щоб вони дослідили ситуацію і щоб людина, яка висловлювала такі погляди відповіла за це.

"Я вважаю, що це аморальна поведінка і підпадає під дію 161 статті "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії". Одночасно з тим, що таке ганебне враження від цієї події, є радісні відчуття, тому що, стільки людей зателефонували і написали. Тобто, наше місто рік від року стає ще більш патріотичним", – розповіла Мозольова.

Мережі почали активно поширювати пости зі сторінки Олександра Голдсберга.

Зокрема, в пості Голдсберга, датованому 22 серпня 2017 року, говориться, що Україна - це "возлестрана", він називає її "найгіршою карою за гріхи батьків, дідів і прадідів". У публікації також повідомляється, що "в СРСР не все було гладко, але Україна взяла все найгірше з СРСР і Німеччини часів Адольфа Гітлера, не взявши нічого позитивного".