В Україну йде небезпечний штормовий циклон зі Скандинавії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
В Україну йде небезпечний штормовий циклон зі Скандинавії

Волинь-нова

В Україну йде небезпечний штормовий циклон зі Скандинавії

Початок зими буде найхолоднішим, але в січні і лютому ситуація зміниться

Про це на прес-конференції заявила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, – передає ZIK із посиланням на Голос.

«Зараз територія України буде схильна до проникнення фронтальних систем, які пов’язані з дуже великим циклоном над Скандинавією. Цей циклон принесе чимало неприємних ситуацій, він штормовий», – розповіла В. Мартазінова.

Зараз територія України буде схильна до проникнення фронтальних систем, які пов’язані з дуже великим циклоном над Скандинавією. Цей циклон принесе чимало неприємних ситуацій, він штормовий.

Експерт підкреслила, що в деякі дні зими цей циклон буде досягати території України. Він принесе снігопади, а також підвищення і зниження температури. Мартазінова нагадала, що весь рік в Україні приблизно 5 днів потепління змінювалися 5 днями похолодання.

«Така ж буде і зима: окремі дні будуть морозними, а окремі – теплими. Тобто постійно буде змінюватися погода. Це вже наша дійсність», – розповіла В. Мартазінова.

Примітно, що експерт спростувала теорію про те, що в Україні буде морозна зима, як передрікали європейські синоптики. За словами В. Мартазинової, температура в грудні, січні, лютому в нашій країні буде така ж, як і в минулому році.