В Україні випробують потужну ракетну зброю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
В Україні випробують потужну ракетну зброю

Волинь-нова

В Україні випробують потужну ракетну зброю

Україна запускає повне виробництво ракет проекту «Вільха». Завод «Артем» отримав обладнання для виробництва корпусів боєприпасів

Про це поінформував журналістів секретар РНБО Олександр Турчинов під час ознайомлення з виробничим майданчиком холдингової компанії «Артем», передає 24 канал із посиланням на «Укрінформ».

Державні випробування плануються на початку 2018 року.

«Виробництво українських ракет, які за своїми характеристиками повинні бути кращими, ніж російські аналоги, є тим завданням, яке РНБО поставило перед українськими виробниками. Чітко, послідовно це завдання виконується», – зазначив Турчинов.

Він зазначив, що таких технологій Україна не мала навіть за часів Радянського Союзу. Серійне виробництво ракет почнуть уже з наступного року.

«Ми плануємо державні випробування на початку 2018 року. І після державних випробувань цим комплексом будуть забезпечені українські Збройні Сили», – прокоментував Турчинов.

Комплекс «Вільха» може вражати цілі на відстані до 120 км. Кожна ракета несе різні бойові частини і є керованою. Системи управління, паливо й бойовий заряд виготовляються в Україні.