Федір Добронравов: «Считаю что Крым должен был вернуться, как он и вернулся в лоно своей…в Россию…»» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.08 € 32.28
Федір Добронравов: «Считаю что Крым должен был вернуться, как он и вернулся в лоно своей…в Россию…»»

Зеленський захищає не Добронравова і «Сватів», а свої «бабки».

Фото із сайту Youtube.com.

Волинь-нова

Федір Добронравов: «Считаю что Крым должен был вернуться, как он и вернулся в лоно своей…в Россию…»»

Російський актор зробив чергову антиукраїнську заяву

Зірка серіалу «Свати» Федір Добронравов, якого Міністерство культури України внесло до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, а сам фільм заборонило, назвав рішення українського уряду «дурним». Про це повідомляє «Високий замок» із посиланням на RT.

«Я не можу витрачати свій час на коментування дурних постанов українського уряду».

«Я не можу витрачати свій час на коментування дурних постанов українського уряду. Мені цілком вистачає роботи і без цього», – сказав Добронравов.

Нагадаємо, раніше Федір відзначився своїми антиукраїнськими висловлюваннями з приводу Криму.

Так, Добронравов говорив про те, що вважає приєднання Криму до Росії цілком виправданим і логічним. Актор виступив за «виправлення помилки» Хрущова, у результаті якої Крим став частиною України.

“Я люблю свою країну і навпаки вважаю, що Крим повинен повернутися, як він і повернувся в лоно своєї… в Росію”, – говорив він.

Інтерв’ю Добронравова саме частина про Крим: Цитата: «считаю что Крым должен был вернуться, как он и вернулся в лоно своей…в Россию…»