Ада Роговцева отримала державну премію
Президент вручив її Роговцевій на сцені театру
Президент Петро Порошенко вручив народній артистці України Аді Роговцевій державну премію ім. О. Довженка. Вручення проходило на сцені театру імені Івана Франка в Києві під час ювілейного вечора актриси. Президент подякував Роговцевій за її громадянську позицію, зазначивши її роль в 2014 році. Про це повідомляє Новое Время.
«Ада Миколаївна - один з перших волонтерів. З перших днів вона організували збір коштів для допомоги армії і лікування наших поранених воїнів. Її концерти в переповнених залах Сєвєродонецька та Маріуполя, щойно звільнених, чітко показали - що це Україна»
«Ада Миколаївна - один з перших волонтерів. З перших днів вона організували збір коштів для допомоги армії і лікування наших поранених воїнів. Її концерти в переповнених залах Сєвєродонецька та Маріуполя, щойно звільнених, чітко показали - що це Україна», - сказав Порошенко.
Президент відзначив Аду Роговцеву премією імені Олександра Довженка за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва. ще у вересні, однак актриса отримала її тільки зараз.