Зеленського – в президенти? «Квартал 95» зареєстрував політичну партію «Слуга народу» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Зеленського – в президенти? «Квартал 95» зареєстрував політичну партію «Слуга народу»

Волинь-нова

Зеленського – в президенти? «Квартал 95» зареєстрував політичну партію «Слуга народу»

У єдиному державному реєстрі юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції України з'явилося юридична особа, найменування якої «Політична партія «Слуга народу»

Про це повідомляє УНН, посилаючись на Міністерство юстиції.

Згідно з даними реєстру, організаційно-правова форма юридичної особи "Слуга народу" - політична партія.

Керівник партії "Слуга народу" - Баканов Іван Геннадійович, який, за даними аналітичної системи YouControl, з 2013 року є керівником ТОВ "Квартал 95"

Примітно, що, згідно з даними ЄДР, керівник партії "Слуга народу" - Баканов Іван Геннадійович, який, за даними аналітичної системи YouControl, з 2013 року є керівником ТОВ "Квартал 95". Зазначається, що раніше "Політична Партія "Слуга народу" носила назву "Політична Партія "Партія Рішучих змін".

Також при реєстрації партії була вказана її адреса: 04053, м.Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 77, офіс 728. Водночас як наголошується на сайті YouControl, така ж адреса вказана як місце реєстрації приватного юридичного бюро "Качура Лоерс" .

Нагадаємо, в 2015 році відбулася прем'єра серіалу "Слуга народу", в якому відомий комік Володимир Зеленський зіграв роль президента України. Всього по ТБ було показано два сезони цього серіалу, в перерві між якими на екрани також вийшов фільм за цим мотивом.