«Безглузде рішення». Ізраїль прокоментував відмову ООН визнати Єрусалим столицею країни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
«Безглузде рішення». Ізраїль прокоментував відмову ООН визнати Єрусалим столицею країни

Волинь-нова

«Безглузде рішення». Ізраїль прокоментував відмову ООН визнати Єрусалим столицею країни

«Ізраїль повністю відкидає це безглузде рішення. Єрусалим – наша столиця. Завжди був, завжди буде, – йдеться в повідомленні канцелярії прем'єр-міністра Ізраїлю в Twitter

У повідомленні на сторінці в Facebook прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху зазначив, що Ізраїль «цінує той факт», що велика кількість країн не взяли участі в голосуванні за резолюцію.

20 держав не брали участі в голосуванні, в тому числі і Україна.

Нагадаємо, 21 грудня, Генасамблея ООН на екстреному засіданні прийняла резолюцію проти визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. За резолюцію проголосували 128 країн-членів ООН. Дев'ять країн висловилися проти цього рішення, в тому числі і США. 35 країн утрималися від голосування, серед яких Канада та Австралія. Ще 20 держав не брали участі в голосуванні, в тому числі і Україна.

Як заявили в США, Штати будуть ігнорувати резолюцію Генасамблеї ООН і все одно перенесуть своє посольство в Ізраїлі до Єрусалиму.