Чи довго протримається мир в зоні проведення АТО? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Чи довго протримається мир в зоні проведення АТО?

Волинь-нова

Чи довго протримається мир в зоні проведення АТО?

Новий режим тиші стартував напередодні новорічних свят

У зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі з 00:00 за Києвом 23 грудня набуло чинності нове, передсвяткове перемир'я, про яке сторони домовилися в ході засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську 20 грудня. Зазначимо, це шоста в цьому році спроба сторін конфлікту припинити обстріли. Черговий безстроковий режим припинення вогню на Донбасі введений для того, щоб стабілізувати ситуацію напередодні новорічних свят. Про це повідомляє Корреспондент.

Раніше повідомлялося, що учасники тристоронньої контактної групи виступили за введення дисциплінарних заходів, якщо перемир'я на Донбасі під час Різдвяних свят буде порушуватися 

«Тристороння контактна група наголошує на необхідності забезпечення миру і спокою в зв'язку з різдвяними та новорічними святами і, керуючись раніше досягнутими домовленостями і зобов'язаннями, підтверджує прихильність дотриманню стійкого, всеосяжного і безстрокового режиму припинення вогню з 00:00 23 грудня за київським часом», - сказав за підсумками зустрічі в Мінську спецпредставник ОБСЄ в контактній групі Мартін Сайдік.

Рішення про припинення вогню на Донбасі було підтримано сторонами конфлікту, ОБСЄ та світовою спільнотою. Міністр оборони України Степан Полторак висловив надію, що перемир'я буде виконуватися. «Дуже хотілося б, щоб і мирне населення, яке проживає уздовж лінії зіткнення, відчуло Новий рік. Дуже сподіваємося, що це перемир'я буде виконуватися», - заявив він. Раніше повідомлялося, що учасники тристоронньої контактної групи виступили за введення дисциплінарних заходів, якщо перемир'я на Донбасі під час Різдвяних свят буде порушуватися.