З 1 січня в 157 пунктах пропуску запрацює біометричний контроль (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
З 1 січня в 157 пунктах пропуску запрацює біометричний контроль (відео)

Волинь-нова

З 1 січня в 157 пунктах пропуску запрацює біометричний контроль (відео)

Запуск системи фіксації біометричних даних Держприкордонслужби – це ще один крок щодо покращення безпекової складової при перетинанні кордону.

З 1 січня 2018 року в 157 міжнародних пунктах пропуску у повному обсязі запрацює біометричний контроль для громадян 70 країн, у тому числі Російської Федерації, які віднесено до категорії ризику. До решти іноземців обов’язкова фіксація біометричних даних буде застосовуватися за результатами аналізу та оцінки ризиків. Головною метою є забезпечення національної безпеки, посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України.

Запуск системи фіксації біометричних даних Держприкордонслужби – це ще один крок щодо покращення безпекової складової при перетинанні кордону та вдосконалення системи прикордонного контролю.

Варто нагадати, що 21 грудня Державна прикордонна служба України презентувала систему фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства. Інформація з неї передаватиметься до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Демонстрація роботи системи відбулася в столичному аеропорту «Київ».

 

Джерело: Державна прикордонна служба України