2017-й закінчився у Луцьку по-спортивному (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
2017-й закінчився у Луцьку по-спортивному (Фото)

Волинь-нова

2017-й закінчився у Луцьку по-спортивному (Фото)

В останній тиждень року з 27 по 30 грудня провідні професіонали комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організували для дітей та молоді за місцем проживання в мікрорайонах міста «Новорічні свята спорту» - підведення підсумків за 2017 рік

27 грудня у приміщенні «Стріла» (б-р Дружби Народів, 13-а) КЗ «Спорт для всіх» провідний професіонал Галина Тимощук організувала захід як для дітей середнього і старшого шкільного віку, так і для малечі, йдеться на сайті Луцької міської ради.

Святкова програма складалась з двох частин. Для малечі керівник секції із спортивних танців Дана Гетьман провела різноманітні конкурси, ігри, вікторини. Дітлахи веселились разом із казковими героями: співали новорічні пісні, водили хороводи, танцювали. По закінченні свята головні гості Дід Мороз і Снігурочка роздали всім учасникам дійства солодкі новорічні подарунки.

Працівники центру «Спорт для всіх» запропонували своїм вихованцям на вибір взяти участь у веселих новорічних конкурсах і забавах, а також у змаганнях з видів спорту: дартсу, тенісу настільного, армрестлінгу, велогонці.

Для дітей середнього і старшого шкільного віку були запропоновані змагання з видів спорту: тенісу настільного, настільного хокею, шашок, дартсу і фризбі. Переможці і призери по закінченні змагань були нагороджені дипломами КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники отримали солодощі.

 

 

Також 27 грудня у приміщенні «Білий м’яч» (вул. Конякіна, 35) КЗ «Спорт для всіх» провідний професіонал Юрій Остромецький провів «Новорічне свято спорту» для своїх вихованців. Програма заходу включала показові виступи з дзюдо та змагання з настільного хокею, дартсу і «Веселі старти». Кожен з учасників свята зміг знайти застосування своїм здібностям.

 

 

29 грудня для дітей та молоді за місцем проживання спортивні свята проводять: головний фахівець Центру Оксана Ящук - в привокзальному мікрорайоні (приміщення «Юність», пр-т Грушевського, 12), провідний професіонал Ніна Лисенко в мікрорайоні 33-го кварталу (приміщення «Олімпія», пр-т Відродження, 39) та провідний професіонал Юрій Тимцо в мікрорайоні 40-А кварталу (приміщення «Одісей», вул. Наливайка, 10).

Працівники центру «Спорт для всіх» запропонували своїм вихованцям на вибір взяти участь у веселих новорічних конкурсах і забавах, а також у змаганнях з видів спорту: дартсу, тенісу настільного, армрестлінгу, велогонці.

Завершилися проведення «Новорічних свят спорту» у 2017 році 30 грудня провідні професіонали Наталія Зінь в мікрорайоні Київського майдану (приміщення «Лучеськ», вул. Рівненська, 5) та Володимир Наумук в центральному мікрорайоні міста (приміщення «Атлет», вул. Степана Бандери, 13).

Наталія Зінь разом з дітьми заздалегідь готувались до проведення заходу: виготовляли ялинкові прикраси, гірлянди, прикрашали приміщення новорічно-різдвяними прикрасами. На її вихованців чекає святкова новорічна програма: конкурси, забави, вікторини, змагання з видів спорту. Усі охочі випробували свої сили та показали свою майстерність на спортивному святі.

Володимир Наумук провів новорічний квест «Пізнай своє місто». Програма квесту складалася із семи зашифрованих завдань у віршованій формі, а маршрут пройшов по центральних вулицях міста, а фінішували учасники квесту в історичній частині Луцька на площі Злуки, де й були нагороджені учасники цікавого інтелектуального заходу, дипломами та солодкими подарунками.

Джерело: Фото із сайту Луцької міської ради.