Матерів загиблих учасників АТО з Волині привітали із новорічно-різдвяними святами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Матерів загиблих учасників АТО з Волині привітали із новорічно-різдвяними святами

Волинь-нова

Матерів загиблих учасників АТО з Волині привітали із новорічно-різдвяними святами

Вчора у Луцьку відбулася благодійна акція з нагоди новорічно-різдвяних свят для родин загиблих учасників Антитерористичної операції на Сході України

Захід організувало управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради. Привітати матерів загиблих (померлих) та зниклих безвісти учасників АТО прийшли виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Після привітань та слів підтримки члени сімей загиблих учасників АТО отримали новорічні подарунки та продуктові набори

Після привітань та слів підтримки члени сімей загиблих учасників АТО отримали новорічні подарунки та продуктові набори від Волинського обласного відділення благодійного фонду «Дитяча місія. Україна».

 
 

 На завершення присутніх із новорічно-різдвяними святами привітала голова ГО “Члени родин загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан. Вона висловила щиру вдячність міській владі за співпрацю, всебічну підтримку та допомогу родинам загиблих.