У Львові поліцейські взяли на службу двох безпритульних псів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
У Львові поліцейські взяли на службу двох безпритульних псів

ТСН

У Львові поліцейські взяли на службу двох безпритульних псів

Волонтери знайшли собак у різних частинах міста і запропонували поліцейським

Символи Нового року на службі у патрульної поліції. У Львові копи взяли з притулку двох жовтеньких собак, повідомляє ТСН.  Хлопчика Мартіна та дівчинку Смокі. Служба у чотирилапих незвична – піднімати настрій поліцейським. Живуть собаки в управлінні лиш один день та вже надзвичайно популярні.

Собак вигулюють по території поліцейського управління. Чи то навпаки - чотирилапі вигулюють нових господарів. Поліцейський Мар'ян Шпитак приніс для Мартіна та Смокі і кісточки, і м'ясо. Каже, апетит у собак ще той.

«Видно, що вони ще не наїлися, вони дуже спраглі до їжі, ми їм даємо і вони буквально за секунду з'їдають. Життя на вулиці вплинуло, можливо, був дефіцит їжі», - каже патрульний поліцейський Марян Шпитак.

Тут з їжею уже проблем не буде. У штаті патрульної майже тисяча поліцейських .

Жовті собаки нестимуть службу в управлінні. Та особливу. Відповідатимуть за настрій поліцейських. І, що не дивно, перший день роботи у собак – вдалий.

«Напевне зробимо графік чергування. Хто буде годувати. Я думаю, що їм треба кашки з самого ранку. Я вчора ввечері приготувала їм вівсянку, додала м’яска і сьогодні зранку їм принесла, смачно поїли, апетит був шалений», - розповідає інспектор.

 

 Жовті собаки нестимуть службу в управлінні. Та особливу. Відповідатимуть за настрій поліцейських. І, що не дивно, перший день роботи у собак – вдалий.

«Приносять радість патрульним. Вони приходять, на зміну, подивляться на цих псів і вже в бойовому настрої йдуть на службу», - каже Марян.

У Мартіна та Смокі не було особливої історії порятунку. Їх знайшли в різних частинах Львова.

«Здружилися вони, коли їх разом поселили в один вольєр. Запропонували поліції, вони хотіли одну собаку, запропонували взяти двох, шоб їм було веселіше», - розповідає директорка притулку.

Сам притулок зараз порожній. І це приємно дивує. Бо перед карантином усіх собак прилаштували в сім'ї. Тут щиро тішаться не тільки за Мартіна та Смокі, а й інших – майже півтисячі колись приблудних псів. Усі живуть в сімях. Такі результати за рік, безумовно, вражають.

Для Мартіна та Смокі волонтери готові спорудити великий вольєр. А от у поліції сподіваються - в рік жовтої собаки їхні нові талісмани посприяють, аби у місті було менше злочинів.