Хакери «роздягнули» одеську Юстицію – показали все - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Хакери «роздягнули» одеську Юстицію – показали все

FILE PHOTO: Man holds laptop computer as cyber code is projected on him in this illustration picture

FILE PHOTO: A man holds a laptop computer as cyber code is projected on him in this illustration picture taken on May 13, 2017. REUTERS/Kacper Pempel/Illustration/File Photo

KP/ems/TB/ZUZ

Хакери «роздягнули» одеську Юстицію – показали все

Всі диски від C до F були доступні на читання і запис

Хакери зламали сайт Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Про це йдеться у заяві управління, розміщеній у Facebook, інформує УНІАН.

Зокрема, повідомляється про тимчасове відключення сайту в зв'язку «з встановленням обставин, які могли спричинити технічні збої в його роботі».

«На даний час за підтримки співробітників Управління СБ України і Причорноморського управління кіберполіції ведеться робота з встановлення причин даного інциденту», – йдеться у заяві.

За даними кіберактівістів, у вільному доступі опинилися сотні гігабайтів документів Мін'юсту.

Водночас, за даними кіберактівістів, у вільному доступі опинилися сотні гігабайтів документів Мін'юсту. Зокрема, про це повідомив кіберактівіст під ніком Sean Brian Townsend, який є членом «Українського кіберальянсу», що протидіє російській агресії в Україні.

Він зазначив, що невідомі зловмисники зламали сервер Головного територіального управління юстиції в Одеській області. За даними Sean Brian Townsend, атака на сервер здійснена через уразливість під назвою FileInclusion.

«Сотні гігабайтів документів Мін'юсту у відкритому доступі. Хто залив шелл, невідомо. Шелл доступний без пароля. URL зі зрозумілих причин затертий. Паролі адмінів вкрадені хакерами. Всі диски від C до F були доступні на читання і запис», – стверджує активіст.

Він також вважає, що закривати уразливість пізно, позаяк усе, що могло трапитися, – вже трапилося.

«Сервер, а можливо, і всю мережу управління юстиції в Одеській області, повністю скомпрометовано невідомими хакерами. Можливо, двічі. Можливо російськими. Його потрібно негайно вимкнути і провести розслідування. Сайт лагодити марно, я впевнений, що це не єдина уразливість ...», – зазначив активіст.