Уперше усі малята дошкільних закладів Ковеля отримали подарунки від міської ради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Уперше усі малята дошкільних закладів Ковеля отримали подарунки від міської ради

Волинь-нова

Уперше усі малята дошкільних закладів Ковеля отримали подарунки від міської ради

На це з казни було використано 160 тисяч гривень

Секретар міської ради Віра Федосюк каже, що цю пропозицію підтримали депутати, проголосувавши за рішення щодо виділення коштів за рахунок перевиконання надходжень до бюджету у 2017 році, пише Ковель News.

За словами начальника управління освіти Віктора Бичковського, нині 14-ть дитсадків Ковеля відвідують 3 тисячі 222 дитини. Усі вони отримали подарунки від влади. До слова, прагнули, аби, відкривши мішечок, наші хлопчики і дівчатка не розчарувались. Вибирали найкращу і найякіснішу продукцію. Так хотілось догодити малюкам.

Як відзначили батьки, «подарункове меню», справді порадувало. Серед смаколиків - шоколадні, карамельні, вафельні, желейні, глазуровані цукерки. Тож кожен добрав собі щось до вподоби.

Як розповіла нам Оксана Сачук, мама маленьких Вікторії й Анатолія, які відвідують дитсадок «Казка»: «Це було приємною несподіванкою для малечі і батьків. Завершилось свято, яке теж дуже усіх вразило оригінальною постановкою, і тут - кожен його учасник отримує пакунок. Звичайно діткам важко осягнути, що це їм передав міський голова, а ми були приємно подивовані такою увагою до маленьких ковельчан».

Як відзначили батьки, «подарункове меню», справді порадувало. Серед смаколиків - шоколадні, карамельні, вафельні, желейні, глазуровані цукерки. Тож кожен добрав собі щось до вподоби.

Пані Оксана продовжує: «Взагалі цей рік якийсь особливий для нашого садка. Стільки позитивних змін. Прийшли після літа, а тут - новенькі вікна. А свято, яке фантастичне підготували вихователі для нашої малечі - «Новий рік в аеропорту». Скільки потрібно було потрудитись, провести репетицій. Ми не впізнали своїх дітей. Вони грали як справжні актори. Це була незабутня казка в «Казці». А ще додали настрою - і хороші цукерки. Хочеться від душі за все подякувати владі та працівникам закладу».

Ведучи мову про новорічні свята, завідувач ДНЗ №3 Наталія Сидорук зауважила, що вперше за роки незалежності такий приємний сюрприз ми отримали від влади. Увага заслуговує вдячності. І цей жест достойно оцінили батьки, педагогічні колективи і діти.

Варто додати, що уже п'ятий рік поспіль у Ковелі школярі початкових класів та дошкільнята отримують солодкі набори і від благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Цей рік не став винятком.

Тож нинішні зимові свята для ковельської малечі - удвічі “солодші”.