Данські добродії передали волинським немовлятам шерстяні спальні мішечки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Данські добродії передали волинським немовлятам шерстяні спальні мішечки

Волинь-нова

Данські добродії передали волинським немовлятам шерстяні спальні мішечки

Черговий подарунок волинським мамам від текстильної фабрики з Данії, котра вже неодноразово допомагала дітям з України

Завдяки співпраці з друзями з данської діаспори, у наявності волонтерського руху Мeцeнaти для сoлдaтa (МдС) є 100 мішечків з натуральної шерсті для волинських новонароджених малят, віком до 8 місяців. Ми вже мали чудову співпрацю у минулому, роздаючи діткам військослужбовців з Волині 900 пар німецьких мокасинів. 

Данський подарунок зможуть отримати і мами з малозабезпечених сімей, родини з інвалідністю, та вимушені переселенці з прифронтової зони АТО та з окупованого Криму, що перебувають на Волині.

А тепер – черговий приємний подарунок волинським мамам від текстильної фабрики з Данії, котра вже неодноразово допомагала дітям з України. МдС має змогу роздати цього разу не тільки діткам військовослужбовців. Данський подарунок зможуть отримати і мами з малозабезпечених сімей, родини з інвалідністю, та вимушені переселенці з прифронтової зони АТО та з окупованого Криму, що перебувають на Волині.