Хокейний вболівальник присвоїв собі медаль, яку гравець викинув на трибуни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Хокейний вболівальник присвоїв собі медаль, яку гравець викинув на трибуни

Волинь-нова

Хокейний вболівальник присвоїв собі медаль, яку гравець викинув на трибуни

Фанат своїм вчинком розсмішив усіх присутніх на арені

Американський вболівальник Біл Шафлукас відзначився кумедним вчинком після фінального поєдинку молодіжного чемпіонату світу між збірними Швеції та Канади, повідомляє ТСН.

Річ у тому, що капітан шведської команди Ліас Андерсон настільки був розчарований поразкою (1:3), що одразу після вручення медалі викинув її на трибуни.

 Біл Шафлукас, спіймавши «трофей», зняв два светри збірної США, під якими виявилася форма саме шведської команди.

Як виявилося, Андерсон подарував свою нагороду американському фанату, який вирішив дуже незвичайним чином присвоїти її собі. Біл Шафлукас, спіймавши «трофей», зняв два светри збірної США, під якими виявилася форма саме шведської команди. Таким вчинком фанат неабияк розсмішив вболівальників, які перебували у цей час поруч з ним.

Пізніше Шафлукас вирішив повернути медаль її володарю, адже розуміє, що гравець зробив це зопалу.

«Я просто подумав, що ця медаль може знадобитися йому пізніше. Одного разу в такій ситуації був і я сам, коли грав за коледж і після поразки викинув ключку, яку більше ніколи не бачив. Я розумію, чому він розчарований зараз, тому мабуть потім він про це пошкодує. Він все життя працював на цю медаль», - цитує слова Шафлукаса BarDown.