У Луцькому братстві говорили про дзвонарне мистецтво - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
У Луцькому братстві говорили про дзвонарне мистецтво

Волинь-нова

У Луцькому братстві говорили про дзвонарне мистецтво

Галина Марчук і Надія Севрюкова у своїй книзі «Мідний голос віків» подають цікаві й невідомі широкому загалу відомості про різноманітні археологічні знахідки на теренах Волині – дзвони

Намісник Луцького чоловічого Хрестовоздвиженського монастиря ієромонах Никодим (Смілий) взяв участь у колоквіумі «Мідний голос віків. Дзвони у житті народу», який відбувся у Музеї історії Луцького братства. Про це повідомляє Волинська єпархія УПЦ (КП).

Відомі кампанологи Галина Марчук та Надія Севрюкова представили свою книгу «Мідний голос віків», у якій аналізується українське людвісарство, викладаються історичні відомості про дзвони тощо.

Під час заходу волинські історики, пам’яткознавці обговорили факти з минувшини волинських дзвонів, зокрема, дзвонову спадщину Луцька. Відомі кампанологи Галина Марчук та Надія Севрюкова представили свою книгу «Мідний голос віків», у якій аналізується українське людвісарство, викладаються історичні відомості про дзвони тощо.

Отець Никодим, який закінчив школу дзвонарства у Мінську, взяв участь в обговоренні питань пов’язаних із технологічними аспектами виготовлення цих інструментів. Також намісник зазначив, що колоквіум відбувся в досить цікавій тематичній атмосфері.